• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

IndustriALL Küresel Sendika'dan sürdürülebilir sanayi politikası konusunda yeni bir rapor

Dış İlişkiler Servisi
18.02.2014

Küresel örgütümüz IndustriALL Nisan 2013'te Sürdürülebilir Sanayi Politikası başlıklı bir çerçeve belge/rapor yayımlamıştı. IndustriALL Yönetim Kurulu'nun onayladığı bu politika belgesini Türkçe'ye çevirip web sitemizde yayımlamıştık.

Nisan 2013'ten bugüne kadar IndustriALL sürdürülebilir sanayi politikası konusunda üye sendikalarla bir dizi bölge toplantısı düzenledi. Dünya örgütümüz bu danışma toplantılarının sonuçları ve üye sendikaların bundan sonra atacakları adımlarla ilgili son gelişmeleri içeren yeni bir rapor yayımladı. Altı dilde yayımlanan bu raporu da Türkçe'ye çevirdik ve yayımlıyoruz.

 

Genel Kurulumuz 31 Ağustos-1 Eylül'de Toplanıyor

Türkiye Petrol Kimya Lastik İşçileri Sendikasının (Petrol-İş) 28.Olağan Genel Kurulu 31 Ağustos - 1 Eylül 2019 Cumartesi ve Pazar günleri saat 09.00-18.00 saatleri arasında sendikamızın Altunizade Mah. Kuşbakışı Cad. No:23 Üsküdar İstanbul adresinde aşağıdaki yazılı gündem ile toplanacaktır. Bu toplantıda yeterli çoğunluk sağlanamadığı taktirde ikinci toplantı 07-08 Eylül 2019 tarihlerinde aynı saatte ve yerde aynı gündem ile yapılacaktır. Delegelere ve ilgililere duyurulur. Petrol-İş Send...
devamı