• industriAll global
 • industriAll europe
 • Retun See
 • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

 • Standard Profil Yöneticilerinden Sendikamıza Hayırlı Olsun Ziyareti

  3 Ekim Salı günü Düzce ve Manisa Şubelerimizin örgütlü olduğu Standard Profil işyeri Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü Alp Geissler ile Türkiye Endüstriyel İlişkiler ve Manisa İnsan Kaynakları Müdürü Bülent Atay Genel Başkanımız Süleyman Akyüz ve Genel Sekreterimiz Ahmet Baranlı’yı Genel Merkezimizde ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Ziyarette SP İşletmesi ve Petrol-İş arasındaki ikili ilişkiler ile üyelerimizin çalışma koşullarına ilişkin görüş alışverişinde bulunuldu. Oldukça verimli geçen görüşme iyi niyet dilekleri ile sona erdi.
 • Ankara Şubemize Ziyaret

  Petrol-İş Çankırı Şube Başkanımız Halil İbrahim TOPCU ve Şube Başkan Yardımcımız Murat DANACI, Ankara Şubemizin yeni yönetimine, 29 Eylül 20223 tarihinde hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
 • Neşe Plastik Yöneticilerinden Sendikamıza Hayırlı Olsun Ziyareti

  İstanbul 2 Nolu Şubemizin uzun yıllardır örgütlü olduğu Neşe Plastik İşyeri Genel Müdürü Berti Hançerli, Fabrika Müdürü Hüseyin Ergin, İK Müdürü S. Serdar Koç Genel Başkanımız Süleyman Akyüz, Genel Sekreterimiz Ahmet Baranlı ile Genel Örgütlenme ve Eğitim Sekreterimiz Niyazi Recepkethüda’ya hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.   Ziyarette Neşe Plastik ile Petrol-İş arasındaki ikili ilişkiler ile üyelerimizin çalışma koşullarına ilişkin görüş alışverişinde bulunuldu. Genel Merkez Yöneticilerimiz bu nezaket dolu ziyaretleri ve temennilerinden dolayı Neşe Plastik yöneticilerine teşekkürlerini iletti.
 • Manisa Şubemizden Genel Merkez Ziyareti

  Sendikamız Manisa Şube Yönetimi ve şubemizde örgütlü işyeri temsilcilerden oluşan heyet 29 Eylül Cuma günü sendikamız Genel Merkezini ziyaret ederek Genel Başkan Süleyman Akyüz, Genel Sekreter Ahmet Baranlı, Genel Mali Sekreter Mehmet Kaya, Genel Örgütlenme ve Eğitim Sekreteri Niyazi Recepkethüda ve Genel Yönetim Sekreteri Ali Haluk Koşar'ı makamlarında ziyaret ettiler. Genel Merkez Yöneticilerine tebriklerini ileten Manisa Şube Heyeti, kendilerine görevlerinde bir kez daha başarılar dilediler. İyi dileklerin iletilmesi ile görüşmeler sona erdi.

Kırıkkale Şube Heyetinden Genel Merkez Ziyareti

Sendikamız Kırıkkale Şube Yönetimi ve şubenin örgütlü olduğu Petlas, Tüpraş, MKEK Barut Fabrikası ve BOTAŞ işyeri temsilcilerden oluşan heyet 29 Eylül Cuma günü sendikamız Genel Merkezini ziyaret ederek Genel Başkan Süleyman Akyüz, Genel Sekreter Ahmet Baranlı, Genel Mali Sekreter Mehmet Kaya, Genel Örgütlenme ve Eğitim Sekreteri Niyazi Recepkethüda ve Genel Yönetim Sekreteri Ali Haluk Koşar'ı makamlarında ziyaret ettiler. Genel Merkez Yöneticilerine tebriklerini ileten Kırıkkale Şube Heyeti kendilerine görevlerinde bir kez daha başarılar dilediler. İyi dileklerin iletilmesi ile görüşmeler sona erdi.

Genel Başkanımıza Ziyaret

29 Eylül Cuma Perşembe günü Kırıkkale Şubemizin örgütlü olduğu, Petlas işyeri İnsan Kaynakları Müdürü Emrah Cihan, İnsan kaynakları Şefi Şeref Ünsal ile Kiplas Genel Sekreteri Av. Z. Ulaş Yıldız Genel Başkanımız Süleyman Akyüz’ü makamında ziyaret etti. Heyet 29. Olağan Genel Kurul sonrası yeniden Genel Başkan seçilen Süleyman Akyüz'e tebriklerini ileterek, görevlerinde başarılar diledi. Genel Başkanımıza bu ziyarette Kırıkkale Şube Başkanımız Mehmet Doğan, Şube Başkan Yardımcımız (Mali) Mesut Güdük ile Petlas işyeri temsilcilerimiz eşlik etti. Ziyarette Petlas ve Petrol-İş arasındaki ikili ilişkiler ile üyelerimizin çalışma koşullarına ilişkin görüş alışverişinde bulunuldu. Oldukça verimli geçen görüşme iyi niyet dilekleri ile sona erdi.

Merkez Yöneticilerimize Tebrik Ziyareti

Trakya Şube Başkan Yardımcımız Ramazan Gürgür (Mali) ile As Silver Cup İşyeri temsilcimiz Sercan Kalamaz 28 Eylül Perşembe günü, Merkez Yöneticilerimize hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Genel Başkanımız Süleyman Akyüz ve Genel Mali Sekreterimiz Mehmet Kaya ile biraraya gelen Gürgür ve Kalamaz 29. Olağan Genel Kurul sonrası merkez yönetimine görevlerinde başarılar dilediler. Genel Başkanımız Süleyman Akyüz de Trakya Şube Başkan Yardımcımız Ramazan Gürgür ve temsilcimiz Kalamaz’a nezaket dolu bu ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Ankara Şubemizden Merkez Yöneticilerimize Hayırlı Olsun Ziyareti

Ankara Şube Başkanımız Murat Yıldırım, Başkan Yardımcılarımız Engin Pekşen, İsmet Özen (Mali) 28 Eylül Perşembe günü Genel Merkez Yöneticilerimize hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Sendikamız Genel Başkanı Süleyman Akyüz, Genel Sekreteri Ahmet Baranlı, Genel Mali Sekreteri Mehmet Kaya ve Genel Yönetim Sekreteri Ali Haluk Koşar ile biraraya gelen Ankara Şube Yöneticilerimiz 29. Olağan Genel Kurul sonrası seçilen yeni merkez yönetimine görevlerinde başarılar dilediler. Ankara Şube Yöneticilerimiz Merkez Yöneticilerimize birer hatıra plaketi hediye etti. Görüşmeler iyi dileklerin iletilmesinin ardından sona erdi.

Trelleborg’da Toplu Sözleşme İmzalandı

Gebze Şubemiz kapsamında bulunan Trelleborg iş yerinde toplu iş sözleşmesi 26 Eylül Salı sabaha kadar süren toplantı sonucunda imzalandı.

Mevlid Kandilimiz Mübarek Olsun

Merkez Yönetim Kurulumuz Mevlid Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

İstanbul 1 No'lu Şubeden Genel Merkez Yönetimine Ziyaret

Sendikamız İstanbul 1 Nolu Şube Yönetim, Denetim ve Disiplin Kurulları ile şubemizin örgütlü olduğu işyerlerinden temsilciler 20 Eylül Çarşamba günü Genel Merkez Yöneticilerimizi ziyaret ettiler. Genel Sekreter Ahmet Baranlı, Genel Mali Sekreter Mehmet Kaya, Genel Örgütlenme ve Eğitim Sekreteri Niyazi Recepkethüda ve Genel Yönetim Sekreteri Ali Haluk Koşar ile biraraya gelen şube heyeti Genel Merkez Yöneticilerine görevlerinde başarılar dilediler. Ziyaret iyi dilek temennilerinin iletilmesinden ardından sona erdi.

Genel Mali Sekreterimize Ziyaret

20 Eylül Çarşamba günü Elba Bant işyerinde çalışan üyelerimiz sendikamız Genel Mali Sekreteri Mehmet Kaya'ya ziyaret gerçekleştirdiler. Ziyarette 29. Olağan Genel Kurul'da Mali Sekreterlik görevine seçilen Mehmet Kaya'ya yeni görevinde başarılar dilendi. Karşılıklı iyi niyet ve başarı dilekleri ile görüşme sona erdi.  

Sayfalar