• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

Generica İlaç Yöneticilerinden Genel Başkanımıza Ziyaret

İstanbul 1 Nolu Şubemizde örgütlü Generica İlaç işyeri yöneticileri 14 Eylül Pazartesi günü sendikamıza bir ziyaret gerçekleştirdiler.

Retunsee Başkanlar Kurulu Zoom üzerinden toplandı

Genel Başkanımız Süleyman Akyüz, 9 Eylül Çarşamba günü Retunsee Başkanlar Kurulu’na katıldı.

Aktaş İşyerinde TİS Görüşmelerine Başlandı

Bursa şubemizin kapsamında bulunan Aktaş işyerinde 9 Eylül Çarşamba günü toplu iş sözleşmesi görüşmeleri genel merkezimizde başladı.

Mehmetçik Vakfı İşyerinde TİS Taslak Çalışmaları Yapıldı

İstanbul 2 Nolu Şubemizin ve Ankara Şubemizin kapsamında bulunan Mehmetçik Vakfı işyerinde toplu iş sözleşmesi taslak çalışması 7 Eylül Pazartesi günü genel merkezimizde yapıldı.

PETROL-İŞ 70 YAŞINDA!

6 Eylül 1950 tarihinde “İstanbul Akaryakıt İşçileri Sendikası” adıyla 25 akaryakıt işçisinin kurduğu Petrol-İş Sendikası’nın 70. mücadele yılını kutluyoruz.

GENEL BAŞKANIMIZIN 70.YIL MESAJI

Yıllar içerisinde emek mücadelesinin en köklü ve en güçlü sendikalarından biri haline gelen Petrol-İş, 70 yaşına giriyor...

Genel Başkanımız Süleyman Akyüz Batıyakası Enleri 82.İl Marka Şehir Gebze Vefa ve Başarı Ödülleri törenine katıldı

Bu yıl 9.sı düzenlenen Batıyakası Enleri 82.İl Marka Şehir Gebze Vefa ve Başarı Ödülleri töreni 4 Eylül 2020 tarihinde Gebze Belediye Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Tören, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle alınan tedbirlerle düzenlendi.

Gripin İlaç İşyerinde TİS Görüşmelerine Başlandı

İstanbul 1 Nolu şubemizin kapsamında bulunan Gripin İlaç A.Ş  işyerinde 3 Eylül 2020 tarihinde toplu iş sözleşmesi görüşmelerine başlandı.

Sayfalar

 

GENEL BAŞKANIMIZIN 70.YIL MESAJI

Yıllar içerisinde emek mücadelesinin en köklü ve en güçlü sendikalarından biri haline gelen Petrol-İş, 70 yaşını kutluyor... Genel Başkanımız Süleyman Akyüz sendikamızın 70. kuruluş yılı sebebiyle bir mesaj yayınladı. Genel Başkanımızın mesajına aşağıda bulunan linkten ulaşabilirsiniz. [video:https://youtu.be/7kQu_PWOraA] ...
devamı