• industriAll global
 • industriAll europe
 • Retun See
 • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

 • Ravago İşyerinde Temsilcilik Seçimi Yapıldı

  Aliağa Şubemiz Genel Kurulunun ardından yapılması esas olan temsilcilik seçimlerinin ilkini örgütlü olduğu Ravago işyerinde 15 Şubat 2018 tarihinde gerçekleştirildi.
 • Star Rafinerisi'nde Temsilcilik Seçimi Yapıldı

  Aliağa Şubemiz Genel Kurulunun ardından yapılması esas olan temsilcilik seçimlerinin ikincisini örgütlü olduğu Star Rafinerisi işyerinde 19 Şubat 2018 tarihinde gerçekleştirdi.
 • Genel Yönetim Sekreterimizden Düzce Şubemize Ziyaret

  Genel Yönetim Sekreterimiz Ünal Akbulut 19 Şubat Pazartesi günü Düzce Şubemizi ziyaret etti. Yapılan ziyarette Genel Yönetim Sekreterimiz Ünal Akbulut, Şube Başkanımız Muzaffer İşık ve Şube Başkan Yardımcımız İbrahim Çelik ile sendika ve ülke gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
 • Botaş Genel Müdürlüğü'nde Bilgilendirme Toplantısı

  19 Şubat 2017 Pazartesi günü Ankara Şubemize bağlı BOTAŞ Genel Müdürlüğü işyerimizde,üyelerimizin yoğun katılımıyla bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Genel Başkanımız ve Genel Örgütlenme ve Eğitim Sekreterimiz Aliağa Şubemizde

Genel Başkanımız Ali Ufuk Yaşar ve Genel Örgütlenme ve Eğitim Sekreterimiz Mustafa Mesut Tekik Aliağa Şubemize bağlı Tüpraş işyerinde Yeni Üye Eğitimine katıldılar. Ardından Tüpraş Yöneticileri ile bir toplantı gerçekleştirdiler.

Bursa Şubemize Ziyaret

Bursa Şubemizin örgütlü olduğu Plastiform Plastik A.Ş. işyeri eski İnsan Kaynakları Müdürü Alper Ayyıldız Şube Başkanımız Erhan Yakışan'ı makamında ziyaret etti. Başkan Yrd.

Batman Şubemize Ziyaret

Batman Şubemizin örgütlü olduğu Tüpraş işyeri Batman Rafinerisi Müdürü Sinan Girgin, Batman Şubemizi ziyaret etti.

Bursa Şubemize Ziyaret

Autoneum Erkurt Genel Müdürü Abdullah Gök ve İnsan Kaynakları Müdürü Yıldırım Tabakoğlu Bursa Şube Başkanımız Erhan Yakışan ve Başkan Yardımcımız Hüseyin Gürkaş'ı makamında ziyaret ettiler.

Bursa Şubemiz ile Medicana Bursa Hastanesi Arasında Kurumsal Anlaşma

Medicana Bursa Hastanesi Kurumsal Pazarlama Sorumlusu Fırat Davarcı ve Sigorta Birimi Kurumsal Pazarlama Sorumlusu Süleyman Sururi Çiftçioğlu  Bursa Şube Başkanımız Erhan Yakışan'a ziyarette bulund

Contitech'de TİS Bilgilendirme Toplantısı

Bursa Şubemizin örgütlü olduğu Contitech Lastik San.Tic.A.Ş.

Contitech'de TİS İmzalandı

Bursa Şubemize bağlı Contitech işyerinde toplu iş sözleşmesi 15 Şubat 2018 tarihinde genel merkezimizde imzalandı.

Gebze Şubemizde Ortopedik ve Mikro Cerrahi Konusunda Sunum Yapıldı

Gebze Şubemizdeki temsilciler kurulu gerçekleşmeden önce; Medcity Cerrahi Tıp Merkezi Ortopedi ve Travmatoloji hekimlerinden Op.Dr.Hakan Dulger, ortopedik ve mikro cerrahi konusunda temsilciler kur

Sayfalar