• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

Sumitomo Temsilcilerimizden Coşkun Özkan’ın acı günü

Sumitomo İşyeri temsilcimiz Coşkun Özkan’ın babası vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine baş sağlığı ve sabır diliyoruz.

EMRAH YUNUS SARUHAN ŞUBE BAŞKANI OLDU

Petrol-İş Manisa Şubesi 1. Olağan Kurucu Genel Kurulu, 10 Temmuz Cumartesi Günü, Manisa Anemon Otel’de yapıldı. Genel Kurul'da yapılan seçim sonuçlarına göre Emrah Yunus Saruhan Şube Başkanı olurken, Şube Başkan Yardımcıları Emrah Topcu ve Ayberk Güner (Mali) oldu.

NEDEX’TE ANLAŞMA SAĞLANDI

Gebze Şubemizin örgütlü olduğu Nedex işyerinde 17 Haziran tarihinde başlayan grevimiz sona erdi. 12 Temmuz tarihinde sendikamız genel merkezinde yapılan toplantıda, tarafların karşılıklı çabası ve üyelerimizin taleplerinin karşılanması ile anlaşma sağlandı.

Genel Başkanımız Aliağa’da Üyelerimizle Biraraya Geldi

Genel Başkanımız Süleyman Akyüz 6 Temmuz Salı günü Aliağa’da kurulu bulunan Ravago işletmesine bağlı işyerlerini ziyaret ederek üyelerimizle biraraya geldi. Genel Başkanımıza, Aliağa Şube Yöneticilerimiz de ziyareti sırasında eşlik ettiler.

Yeni örgütlendiğimiz BAGFAŞ İşyerinde TİS Taslak Çalışması Yapıldı

Bandırma Şubemizde yeni örgütlendiğimiz, Bagfaş işyerinde TİS görüşmelerine başlamak üzere taslak çalışması 9 Temmuz tarihinde sendikamız genel merkezinde yapıldı.

Mersin Şubemize Bağlı Ataş İşyerinde TİS İmza Töreni Genel Merkezimizde Yapıldı

Mersin Şubemizde örgütlü olan ATAŞ işyerinde yeni dönem toplu iş sözleşmesinin 8 Haziran 2021 tarihinde imzalanmasının ardından 9 Temmuz 2021 tarihinde, sendikamız genel merkezinde tarafların biraraya gelmesiyle imza töreni yapıldı.

Adıyaman Şubemizden Batman Şubemize Ziyaret

Adıyaman Şubemiz 8 Temmuz Perşembe günü Batman Şubemize bir ziyaret gerçekleştirdi.  Ziyarette Adıyaman Şube adına Şube Başkan, Başkan Yardımcıları ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Adıyaman’dan gelen

Kocaeli Şubemizde Temsilciler Kurulu Yapıldı

Kocaeli Şube Temsilciler Kurulumuz Şubemize bağlı Tüpraş İzmit Rafinerisi,Tüpraş Genel Müdürlüğü, Gübretaş, Ege Kimya, Ege Sil Kimya ve Shell&Turcas Petrol A.Ş işyeri temsilcilerimiz ve şube yö

Sayfalar