• industriAll global
 • industriAll europe
 • Retun See
 • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

 • İKİNCİ GRUP YENİ TEMSİLCİ EĞİTİMİ SONA ERDİ

  2021 yılı güz dönemi içerisinde yapılacak olan yeni temsilci eğitimlerinin ikincisi başarılı bir şekilde sona erdi. 18-22 Ekim tarihleri arasında yapılan eğitime 22 temsilci katıldı.
 • Batman Şubemize Ziyaret

  Adıyaman Şube Yöneticilerimiz 18 Ekim Pazartesi günü Batman Şubemize bir ziyaret gerçekleştirdi. Adıyaman Şube heyetimize sendikamız Örgütlenme Uzmanı Utku Özveri de eşlik etti.
 • Ankara Şubemizde Yeni Üyelerimizle Toplantı Yapıldı

  20 Ekim 2021 Çarşamba günü BOTAŞ Genel Müdürlüğü’nde yeni işe başlayan üyelerimize yönelik, Şube Başkan Yardımcımız Sabri Polat, işyeri Baştemsilcimiz Yavuz Katırancı, temsilcimiz Raif Hacıoğlu’nun
 • Ankara Şubemizden BOTAŞ CS-13 Sungurlu İşyerine Ziyaret

  Şube Başkanımız Ali Haluk KOŞAR, Şube Başkan Yardımcımız Sabri POLAT 19 Ekim 2021 Salı günü BOTAŞ CS-13 Sungurlu İşyerimizi ziyaret ettiler.  İşyeri Sendika Temsilcimiz İsmail UZUN ve üyelerimizle

Üyemiz Hüseyin İnan Vefat Etti

İstanbul 1 Nolu Şubemize bağlı Polimer İşyerinde çalışan 1983 doğumlu üyemiz Hüseyin İnan mücadele ettiği amansız hastalık sonucu 16 Ekim 2021 tarihinde vefat etmiştir.

İzmir Şubemizden Aliağa Şubemize Hayırlı Olsun Ziyareti

İzmir Şube Yönetim Kurulumuz, 15 Ekim 2021 tarihinde yeni seçilen Aliağa Şube yöneticilerimizi ziyaret etti.

GÜZ DÖNEMİ İKİNCİ GRUP YENİ TEMSİLCİ EĞİTİMİ BAŞLADI

İlki 4-8 Ekim tarihleri arasında yapılan Yeni Temsilci Eğitiminin ikinci grubu da bugün eğitimlere başladı. Sendikamız Genel Merkezinde yapılan eğitim 18-22 Ekim tarihleri arasında olacak. 

Yarımca Şube Eski Başkanı Cafer Ulusoy Vefat Etmiştir

Yarımca Petkim'de yıllarca çalışmış ve sendikamız Yarımca Şube Başkanlığı görevini de yürütmüş olan Cafer Ulusoy Covid-19 sebebiyle vefat etmiştir.

Trelleborg’da Sözleşme İmzalandı

Gebze Şubemizin örgütlü olduğu Trelleborg işyerinde yeni dönem toplu iş sözleşmesi, 15 Ekim gecesi geç saatlere kadar süren toplantı sonucunda imzalandı.

Merkez Yönetim Kurulumuzdan Mevlid Kandil'i Mesajı

Tüm İslam Alemi’nin, milletimizin, üyelerimizin ve emeği ile geçinen herkesin, mübarek Mevlid Kandili’ni tebrik eder, hayırlara vesile olmasını dileriz.

Adana Şube Başkanımız Türk-İş Seminerine Katıldı

Konfederasyonumuz Türk-İş'in 11 Ekim 2021 tarihinde, Afyonkarahisar'da düzenlemiş olduğu Bölgesel Şube Başkanları ve İl Temsilcileri Seminerine Adana Şube Başkanımız Abdul Mecit DÖNMEZ de katılmışt

Mersin Şubemizde Temsilciler Kurulu Yapıldı

Mersin Şubemize bağlı İşyeri Sendika Temsilcileri ve Şube Yönetim, Denetim, Disiplin Kurulu Üyelerinin katılımı ile  Temsilciler Kurulu Toplantısı gerçekleşti.

Sayfalar