• industriAll global
 • industriAll europe
 • Retun See
 • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

 • Yeni Örgütlendiğimiz TP Reflex Türkiye Yöneticilerinden Sendikamıza Ziyaret

  İstanbul 2 Nolu Şubemizin yeni örgütlenmiş olduğu TP REFLEX TÜRKİYE ÜRETİM A.Ş İşyeri Fabrika Müdürü Ahmet Bostancıoğlu, İnsan Kaynakları Müdürü Ayşen Uslu,  Avukat  Mehmet Durmaz, 13 Eylül Pazartesi günü sendikamıza bir ziyaret gerçekleştirdi.
 • Sendikamızın Acı Kaybı

  Kırıkkale Şubemizin örgütlü olduğu Petlas işyerinde çalışan üyemiz Murat Bostancı, eşi ve çocuklarının dün yaşanan bir trafik kazası sonucunda hayatlarını kaybettiklerini üzüntü ile öğrenmiş bulunu
 • PETROL-İŞ’İN MÜCADELESİ 71. YILINDA...

  "Sendikamız, kurulduğu günden bugüne üyelerinin kazanımlarını genişletmek ve emeğin haklarını savunmak adına verdiği mücadeleyi aynı coşku ile sürdürecektir." Merkez Yönetim Kurulumuz sendikamızın kuruluşunun 71. yılı dolayısıyla bir açıklama yayımladı.
 • Batman Şubemizden Aşı Nöbeti

  Sendikamız Batman Şube yönetici ve temsilcilerinin de dahil olduğu, "Batman Aşı İnisiyatifi" çalışmalarını sürdürüyor.

Düzce Şube Genişletilmiş Temsilciler Kurulu Yapıldı

Sendikamız Düzce Şubesi Genişletilmiş Temsilciler Kurulu 3 Eylül Cuma günü Merkez Yönetim Kurulu üyelerimizin de katılımıyla yapıldı.

MKE'de Sözleşme İmzalandı

Sendikamız ile Makine ve Kimya Endüstrisi (MKE) Anonim Şirketi arasında yeni dönem toplu iş sözleşmesi 2 Eylül Perşembe günü Ankara'da imzalandı. 

Üyemiz Cevat Gürbüz Vefat Etti

Batman Şubemize bağlı TP işyerinde çalışan üyemiz Cevat Gürbüz 1 Eylül tarihinde uzun yıllar mücadele ettiği hastalık sonucu hayatını kaybetti.

Batman Barosundan Şubemize Ziyaret

Batman Barosu Yönetimi 26 Ağustos Perşembe günü  Batman Şubemize nezaket ziyaretinde bulundular.

A Raymond’da Sözleşme İmzalandı

Gebze Şubemiz kapsamında yeni örgütlendiğimiz A Raymond işyerinde yeni dönem toplu iş sözleşmesi 26 Ağustos Perşembe günü sendikamız genel merkezinde imzalandı.

Adana Şubemizden Toros Tarım ve İskenderun Gübre İşyerlerine Ziyaret

23 Ağustos Pazartesi günü Adana Şube Başkanımız Abdulmecit DÖNMEZ ve Şube Başkan Yardımcımız Cemalettin ÇETİNKIRAN Toros Tarım ve İskenderun Gübre Fabrikalarını ziyaret ederek üyelerimizle biraraya

Veritas Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı

Trakya Şubemizin örgütlü olduğu Veritas işyerinde yeni dönem toplu iş sözleşmesi 23 Ağustos Pazartesi günü sendikamız genel merkezinde imzalandı.

Genveon'da Sözleşme İmzalandı

İstanbul 1 Nolu Şubemizin örgütlü olduğu Genveon'da yeni dönem toplu iş sözleşmesi 20 Ağustos Cuma günü sendikamız genel merkezinde imzalandı. 

Sayfalar