• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

Adana Şubemizde TİS Taslak Çalışması

Adana, Adıyaman, Ankara, Batman, İstanbul 2 Nolu, Kırıkkale ve Trakya Şubelerimizin kapsamında olan BOTAŞ (BORU HATLARI İLE PETROL TAŞIMA A.Ş.) İşletmesi için Toplu iş sözleşmesi, taslak çalışması

İstanbul 1 Nolu Şubemize Bağlı Gripin İlaç İşyerinde TİS İmzalandı

İstanbul 1 Nolu Şubemizin kapsamında olan GRİPİN İlaç A.Ş işyerinde yeni dönem toplu iş sözleşmesi 25 Ocak 2021 tarihinde genel merkezimizde imzalandı.

Bursa Şubemize Bağlı Aktaş’ta Grev İlanı Asıldı

Bursa Şubemizin örgütlü olduğu Aktaş Hava Süspansiyon Sis. A.Ş. işyerinde devam eden toplu sözleşme görüşmelerinde taraflar arasında henüz bir anlaşma sağlanamadı.

Plascam Yöneticilerinden Genel Merkezimize Ziyaret

Gebze Şubemizde örgütlü Plascam Plastik ve Kalıp işyeri yöneticileri, 21 Ocak Perşembe günü genel merkezimizi ziyaret ederek Genel Merkez Yöneticilerimizle biraraya geldiler.

Dyo Boya'da TİS Görüşmeleri Başladı

Gebze ve İzmir Şubemizin örgütlü olduğu Dyo Boya Sanayi ve Ticaret A.Ş. işyerinde yeni dönem toplu iş sözleşmesi Genel merkezimizde 21 Ocak Perşembe günü yapıldı.

Plascam Plastik Ve Kalıp'ta TİS Görüşmelerine Başlandı

Gebze Şubemizin örgütlü olduğu Plascam Plastik Oto Cam Sanayi ve Ticaret A.Ş ve Plascam Kalıp Otomotiv  Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

İstanbul 2 Nolu Şubemize Hayırlı Olsun Ziyareti

19 Ocak Salı günü İstanbul 1 Nolu Şube Başkanımız Ahmet Baranlı, Şube Başkan Yardımcımız (Mali) Erkan Zorlu ile Trakya Şube Başkanımız Mehmet Kaya ve Şube Başkan Yardımcımız Ümit Çetintaş, İstanbul

Ravago'da TİS Görüşmelerine Başlandı

Aliağa ve Gebze Şubelerimizin kapsamında bulunan  RAVAGO Petrokimya Üretim A.Ş işyerinde TİS görüşmeleri 19 Ocak Salı günü  genel merkezimizde yapıldı.

Sayfalar