• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

2. Olağan Genel Kurulumuz yapıldı

İstanbul 1 Nolu Şubemizin 2. Olağan Genel Kurulu 26 Şubat 2006 tarihinde, genel merkez binamız konferans salonunda yapıldı. Reşat Tüysüz yeniden şube başkanlığına seçildi.

26.02.2006

İstanbul 1 Nolu Şubemizin 2. Olağan Genel Kurulu 26 Şubat 2006 tarihinde, genel merkez binamız konferans salonunda yapıldı.

Divan Başkanlığına Genel Başkanımız Mustafa Öztaşkın’ın getirildiği Genel Kurul’da divan üyeliklerini de Adana Şube Başkanımız Ahmet Kabaca, İzmir Şube Başkanımız A. Gani Gündoğdu, Ankara Şube Başkanımız Mustafa Özgen ve Bandırma Şube Başkanımız Hüseyin Koçyiğit yaptılar.

Genel merkez yöneticilerimiz ile birlikte şube başkanlarımız ve Türk-İş İstanbul Bölge temsilcilerinin katıldığı genel kurulda yapılan seçimler sonucunda İstanbul 1 Nolu Şube Başkanımız Reşat Tüysüz yeniden başkanlığa seçildi.

Genel kurulda Cemal Zıpır İdari Sekreterliğe, Mehmet Doğru da Mali Sekreterliği yeniden getirildiler.

Şube yönetim kurulu üyeliklerine de  Mehmet Ersoy, Hasan Koca, Yılmaz Doğan ve Mehmet Gönül seçildi. Denetim Kurulu ise Şerife Uztürk, Yılmaz Akay ve Recep Özalp'tan oluşurken, Disiplin Kurulu’na da Şirin Bulut, Nazım Eşiyok ve Paşa Kaplan seçildiler.