• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

29. Dönem 7. Olağan Genişletilmiş Başkanlar Kurulu Toplandı

Petrol-İş Sendikası Genişletilmiş Başkanlar Kurulu 21-22 Şubat 2022 tarihinde Kızılcahamam/Ankara’da toplanarak yurt ve dünya gündemi ile örgütsel sorunları değerlendirdi.

21.02.2022

İki gün süren Genişletilmiş Başkanlar Kurulu'na, Petrol-İş Sendikası merkez yöneticileri, merkez denetim ve disiplin kurulu üyeleri, şube başkanları ve şube başkan yardımcıları katıldı. Başkanlar Kurulu'nda ülkedeki güncel siyasi ve toplumsal gelişmeler, emekçileri ilgilendiren başlıklar ve Petrol-İş'in örgütsel gündemleri değerlendirildi.
Petrol-İş Sendikası 29. Dönem 7. Olağan Genişletilmiş Başkanlar Kurulu, 21 Şubat Pazartesi günü saat 09.30’da, Genel Başkanımız Süleyman Akyüz’ün açış konuşmasıyla başladı. Genel Başkanımız Süleyman Akyüz, Türkiye emek gündemi ve ekonomi başlığı üzerine ayrıntılı değerlendirmelerde bulundu.

Genel Başkanımızın konuşmasının ardından Merkez Yöneticilerimiz sorumluluk alanlarına yönelik çerçeve sunumlarda bulunurken, merkez yöneticilerimizin ardından şube yöneticilerimiz değerlendirmelerde bulundular.