• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

Bahar turnuvası final maçıyla tamamlandı

Sendikamız Petrol-İş ve Tüpraş'ın ortaklaşa düzenlemiş olduğu Bahar Kupası Futbol Turnuvası final maçıyla tamamlandı.

05.07.2009

16 Ünitenin katılımı ile gerçekleşen, eski ve yeni personelin birbirine kaynaştığı turnuva 4 grupta oynandı. 32 müsabaka sonrası İşletme Müdürlüğüne bağlı TPP ünitesi ile Bakım Müdürlüğüne bağlı Saha Mekanik Takımları finale kaldı. Finalde karşılaşmayı 4-1 kazanan TPP kupanın sahibi oldu.

Burada bir konuşma yapan Şube Başkanımız Recep Sefer turnuvaya katılan tüm takımları tebrik etti, başarılarının ve bu birlikteliğin devamını diledi. Daha sonra Şube Mali Sekreterimiz ve Tüpraş İşyeri Baştemsilcisi Ömer Olgun yaptığı konuşmada, “Turnuvadan amacımız dostluk ve dayanışmayı geliştirmekti. Turnuvanın en sevindirici tarafı da hiçbir futbolcunun sakatlanmamasıydı. Turnuva bu anlamda amacına ulaşmıştır. Turnuva boyunca Tüpraş çalışanları mesai saati sonrası başlayan müsabakaları takip etmek için her gün takımlarını büyük bir coşkuyla şarkılar ve türkülerle desteklediler. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Petrol-İş Sendikası
Kırıkkale Şubesi

 

GENEL BAŞKANIMIZIN 70.YIL MESAJI

Yıllar içerisinde emek mücadelesinin en köklü ve en güçlü sendikalarından biri haline gelen Petrol-İş, 70 yaşını kutluyor... Genel Başkanımız Süleyman Akyüz sendikamızın 70. kuruluş yılı sebebiyle bir mesaj yayınladı. Genel Başkanımızın mesajına aşağıda bulunan linkten ulaşabilirsiniz. [video:https://youtu.be/7kQu_PWOraA] ...
devamı