• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

Bandırma Şube Yönetim Kurulumuzdan Hayırlı Olsun Ziyareti

31 Ağustos – 1 Eylül tarihleri arasında yapılan Petrol-İş Sendikası 28. Olağan Genel Kurulu sonrası Merkez Yöneticilerimize tebrik ziyaretleri sürüyor.

01.11.2019

Bandırma Şube Başkanımız İlyas Satırlı, Başkan yardımcılarımız Ayhan Çetin ve Gökhan Yavaş (Mali), Şube Yönetim Kurulu üyesi Aydın Gevgin’den oluşan bir  heyet 1 Kasım 2019 tarihinde sendikamızı ziyaret etti. Heyet, Genel Başkanımız Süleyman Akyüz'e, Genel Sekreterimiz Salih Akduman’a, Genel Mali Sekreterimiz Erhan Yakışan’a, Genel Örgütlenme ve Eğitim Sekreterimiz Niyazi Recepkethüda’ya ve Genel Yönetim Sekreterimiz Ünal Akbulut’a yeni görevlerinde başarılar dilediler.

 

PANDEMİ FIRSATÇILIĞI YAPMAYIN KIDEM TAZMİNATI HAKKIMIZ KIRMIZI ÇİZGİMİZDİR

Dünya ve ülkemiz, pandemi nedeniyle olağanüstü koşullardan geçmektedir. Normalleşme adımlarının atılmaya başlanması, bu sürecin çalışma hayatında işçilere yaptığı olumsuz etkileri henüz ortadan kaldırmamıştır. Aksine normalleşme ile birlikte oluşan ortamda, bazı işverenlerin bu durumu fırsata çevirme niyetlerini ortaya koyduğuna tanık olunmaktadır. İşçilerin bazı kazanılmış haklarının geri alınması girişimlerine pandemi süreci bahane edilmektedir. Hükümetin henüz ayrıntılarını açıklamadığı İst...
devamı