• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

Bursa Şubemize Bağlı Plastiform İşyerinde TİS İmzalandı

Bursa Şubemizin örgütlü olduğu Plastiform işyerinde 15 Eylül Salı günü yapılan toplu iş sözleşme görüşmesi sonucu anlaşmaya varıldı.

16.09.2020

Bursa Şubemizin kapsamında olan Plastiform işyerinde yeni dönem toplu iş sözleşmesi genel merkezimizde imzalandı. Bursa Şubemizin örgütlü olduğu Plastiform İşyeri sözleşme toplantısında Genel Sekreterimiz Salih Akduman, Genel Mali Sekreterimiz Erhan Yakışan, Genel Örgütlenme ve Eğitim Sekreterimiz Niyazi Recepkethüda, Genel Yönetim Sekreterimiz Ünal Akbulut, Plastiform Plastik San. Tic. A.Ş. İşyeri yöneticileri ve Kiplas Yetkilileri, Bursa Şube Başkanımız Ersin Birgül, Plastiform işyeri temsilcilerimiz ve toplu sözleşme uzmanımız Tuğçe Kalyoncu yer aldı.

 

GENEL BAŞKANIMIZIN 70.YIL MESAJI

Yıllar içerisinde emek mücadelesinin en köklü ve en güçlü sendikalarından biri haline gelen Petrol-İş, 70 yaşını kutluyor... Genel Başkanımız Süleyman Akyüz sendikamızın 70. kuruluş yılı sebebiyle bir mesaj yayınladı. Genel Başkanımızın mesajına aşağıda bulunan linkten ulaşabilirsiniz. [video:https://youtu.be/7kQu_PWOraA] ...
devamı