• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

ÇOCUK İSTİSMARINI NEFRETLE KINIYORUZ

22 Nisan 2019 tarihinde İstanbul Küçükçekmece’de küçük yaştaki bir çocuğumuzun istismar edilmesi olayını nefretle kınıyor, çocuğumuza ve ailesine geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz.

25.04.2019

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’ndan bir gün önce gerçekleşen ve tüm toplumun haklı öfkesine neden olan bu olayın fail ya da failleri, bir an önce yargı önüne çıkarılmalı ve cezalandırılmalıdır.

Petrol-İş Sendikası olarak “artık yeter!” diyor, çocuğa yönelik şiddetin son bulmasını istiyoruz. Savunmasız çocuklarımızın bu tür insanlık dışı saldırılara uğramaması için, yetkilileri derhal önleyici ve koruyucu tedbirler almaya, hukuki ve idari tüm mekanizmaları çalıştırmaya çağırıyoruz.

Petrol-İş Sendikası
Merkez Yönetim Kurulu

 

Genel Kurulumuz 31 Ağustos-1 Eylül'de Toplanıyor

Türkiye Petrol Kimya Lastik İşçileri Sendikasının (Petrol-İş) 28.Olağan Genel Kurulu 31 Ağustos - 1 Eylül 2019 Cumartesi ve Pazar günleri saat 09.00-18.00 saatleri arasında sendikamızın Altunizade Mah. Kuşbakışı Cad. No:23 Üsküdar İstanbul adresinde aşağıdaki yazılı gündem ile toplanacaktır. Bu toplantıda yeterli çoğunluk sağlanamadığı taktirde ikinci toplantı 07-08 Eylül 2019 tarihlerinde aynı saatte ve yerde aynı gündem ile yapılacaktır. Delegelere ve ilgililere duyurulur. Petrol-İş Send...
devamı