• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

Çözüm için birlik zamanı

Türk- İş 2. Bölge Temsilcisi Necati Kökat, çözüm için kol kola yürüme zamanının geldiğini söyledi. Kökat, "Artık, Genel Kurul’un etkilerinden  arınıp, derlenme, toparlanma, tek bir yürek, tek bir yumruk olup, devasa sorunlarımızın çözümü için el ele, kol kola yürüme zamanıdır” dedi.

Konya MERHABA
13.12.2011

Necati Kökat, “Türk-İş topluluğu için artık yeni şeyler söylemenin zamanıdır. Artık, Genel Kurul’un etkilerinden  arınıp, derlenme, toparlanma, tek bir yürek, tek bir yumruk olup, devasa sorunlarımızın çözümü için el ele, kol kola yürüme zamanıdır” dedi.

Genel kurul sonrası açıklama yapan Türk-İş 2. Bölge Temsilcisi Necati Kökat, “Biz birlik ve bütünlük içinde oldukça, tek bir yürek, tek bir ses oldukça, önümüzde hiç kimse, hiçbir güç duramayacaktır” diye konuştu.

devamı için:

 

GENEL BAŞKANIMIZIN 70.YIL MESAJI

Yıllar içerisinde emek mücadelesinin en köklü ve en güçlü sendikalarından biri haline gelen Petrol-İş, 70 yaşını kutluyor... Genel Başkanımız Süleyman Akyüz sendikamızın 70. kuruluş yılı sebebiyle bir mesaj yayınladı. Genel Başkanımızın mesajına aşağıda bulunan linkten ulaşabilirsiniz. [video:https://youtu.be/7kQu_PWOraA] ...
devamı