• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

Danıştay üyelerine yapılan saldırıyı kınadık

Danıştay 2. Daire’ye yönelik saldırı, İzmit’te de infial yarattı. Avukatların öncülüğünde dün akşam saatlerinde düzenlenen protesto yürüyüşüne Petrol-iş Sendikası Kocaeli Şubesi de destek verdi.
18.05.2006

Danıştay Üyelerine Yapılan Saldırıyı KınadıkDanıştay 2. Daire’ye yönelik saldırı, İzmit’te de infial yarattı. Avukatların öncülüğünde dün akşam saatlerinde düzenlenen protesto yürüyüşüne Petrol-iş Sendikası Kocaeli Şubesi de destek verdi. Kocaeli Barosu’nun öncülüğünde dün akşam (18.05.2006) saatlerinde Merkez Bankası önünde toplanan ve giderek sayıları artan binlerce kişinin arasına katılan Kocaeli Şube yöneticileri Baro başkanına taziyelerini bildirerek olayı kınadıklarını dile getirdiler.

 

GENEL BAŞKANIMIZIN 70.YIL MESAJI

Yıllar içerisinde emek mücadelesinin en köklü ve en güçlü sendikalarından biri haline gelen Petrol-İş, 70 yaşını kutluyor... Genel Başkanımız Süleyman Akyüz sendikamızın 70. kuruluş yılı sebebiyle bir mesaj yayınladı. Genel Başkanımızın mesajına aşağıda bulunan linkten ulaşabilirsiniz. [video:https://youtu.be/7kQu_PWOraA] ...
devamı