• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

Düzce Şubemiz 1 Mayıs'ta Zonguldak'taydı

20.05.2015

Türk-İş'in işçilerin Birlik, Mücadele ve Dayanışma Günü olan 1 Mayıs'ı Zonguldak'ta kutlama kararı alması üzerine farklı illerden gelen yüzlerce işçi Zonguldak'ta toplandı. Düzce şubemiz de 1 Mayıs'ı Bursa şubemizle birlikte Zonguldak'ta yoğun bir katılımla kutladı.

Standard Profil işyerinden gelen üyelerimizle fabrika önünde buluşan Düzce şube yönetimimiz buradan Zonguldak'a hareket etti. 1 Mayıs kutlamalarına Düzce Şube Başkanımız Ünal Akbulut, başkan yardımcılarımız Muzaffer Işık, Kadir Akyıldız (Mali) ve yönetim kurulu üyelerimiz, denetim kurulu üyelerimiz, disiplin kurulu üyelerimiz ve temsilcilerimiz katıldı.

Sendikamız ve farklı sendikalara üye işçi grupları toplandıkları Zonguldak Şehir Terminali önünden Madenci Anıtı'na kadar sloganlar eşliğinde yürüdü. Burada Türk-İş'le birlikte coşkulu bir şekilde 1 Mayıs kutlandı.

 

GENEL BAŞKANIMIZIN 70.YIL MESAJI

Yıllar içerisinde emek mücadelesinin en köklü ve en güçlü sendikalarından biri haline gelen Petrol-İş, 70 yaşını kutluyor... Genel Başkanımız Süleyman Akyüz sendikamızın 70. kuruluş yılı sebebiyle bir mesaj yayınladı. Genel Başkanımızın mesajına aşağıda bulunan linkten ulaşabilirsiniz. [video:https://youtu.be/7kQu_PWOraA] ...
devamı