• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

Genel Başkanımız Ali Ufuk Yaşar Bandırma Şubemizde

Genel Başkanımız Ali Ufuk Yaşar, 31 Ocak Perşembe günü Manisa SP İşyerindeki örgütlenme toplantısının ardından Bandırma Şubemize bir ziyaret gerçekleştirdi.

01.02.2019

Genel Başkanımız Ali Ufuk Yaşar, Düzce Şube Başkanımız Muzaffer İşık ve Düzce Şube Başkan Yardımcımız Ibrahim Çelik’ten oluşan heyet Bandırma Şubemizde yeni göreve seçilen yöneticilerimizi ziyaret etti.

Genel Başkan Yaşar, Bandırma Şube Başkanımız İlyas Satırlı’ya görevinde başarılar diledi. Yapılan toplantıda yeni dönem toplu iş sözleşme görüşmeleri ve sendikal gündeme dair değerlendirmeler yapıldı. Bandırma Şube Başkanımız İlyas Satırlı Genel Başkanımızın bu ziyaretinden dolayı kendisine teşekkürlerini iletti.

 

Genel Kurulumuz 31 Ağustos-1 Eylül'de Toplanıyor

Türkiye Petrol Kimya Lastik İşçileri Sendikasının (Petrol-İş) 28.Olağan Genel Kurulu 31 Ağustos - 1 Eylül 2019 Cumartesi ve Pazar günleri saat 09.00-18.00 saatleri arasında sendikamızın Altunizade Mah. Kuşbakışı Cad. No:23 Üsküdar İstanbul adresinde aşağıdaki yazılı gündem ile toplanacaktır. Bu toplantıda yeterli çoğunluk sağlanamadığı taktirde ikinci toplantı 07-08 Eylül 2019 tarihlerinde aynı saatte ve yerde aynı gündem ile yapılacaktır. Delegelere ve ilgililere duyurulur. Petrol-İş Send...
devamı