• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

Genel Başkanımız Kırıkkale Şubemizin Temsilciler Kurulunda

Genel Başkanımız Ali Ufuk Yaşar, 6 Şubat Çarşamba günü Kırıkkale Şubemizin temsilciler kurulu toplantısına katıldı.

06.02.2019

Kırıkkale Şubemizin Temsilciler Kurulu toplantısı 6 Şubat Çarşamba günü Kırşehir'de yapıldı. Genel Başkanımız Ali Ufuk Yaşar'ın katılımıyla gerçekleşen toplantıda Kırıkkale Şube Başkanımız Murat Kaya, Başkan Yardımcısı Osman Çakıl ve Osman Aslan, Genel Merkez Denetim Kurulu Üyesi Yavuz Katırancı, Ankara Şube Başkanımız Ali Haluk Koşar, MKEK Barut Fabrikası, Tüpraş, Petlas, Botaş ve Saybolt işyeri temsilcileri de yer aldı.

Temsilciler kurulunun açış konuşmasını Genel Başkanımız Ali Ufuk Yaşar gerçekleştirdi. Genel Başkanımız burada yaptığı konuşmada, ülke ve sendika gündemine dair değerlendirmelerde bulundu. 

 

Genel Kurulumuz 31 Ağustos-1 Eylül'de Toplanıyor

Türkiye Petrol Kimya Lastik İşçileri Sendikasının (Petrol-İş) 28.Olağan Genel Kurulu 31 Ağustos - 1 Eylül 2019 Cumartesi ve Pazar günleri saat 09.00-18.00 saatleri arasında sendikamızın Altunizade Mah. Kuşbakışı Cad. No:23 Üsküdar İstanbul adresinde aşağıdaki yazılı gündem ile toplanacaktır. Bu toplantıda yeterli çoğunluk sağlanamadığı taktirde ikinci toplantı 07-08 Eylül 2019 tarihlerinde aynı saatte ve yerde aynı gündem ile yapılacaktır. Delegelere ve ilgililere duyurulur. Petrol-İş Send...
devamı