• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

AÇILIŞ

Genel Başkanımız Okul Açılışında

Genel Başkanımız Ali Ufuk Yaşar örgütlü olduğumuz Ege Kimya A.Ş tarafından yaptırılan Ege Kimya Ortaokulu'nun açılışına katıldı.

30.05.2016

Genel Başkanımız Ali Ufuk Yaşar  30 Mayıs Pazartesi günü, Sakarya'nın Arifiye ilçesinde Ege Kimya A.Ş Yönetim Kurulu Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Metin Mansur tarafından yaptırılan Ege Kimya Ortaokulu'nun açılışına katıldı.

Aşağı Kirazca Mahallesinde yapılan okulun açılış töreninde Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Petrol-İş Kocaeli Şube Başkanımız Salih Akduman ve çok sayıda misafirin katıldığı etkinlikte, öğrenciler tarafından çeşitli gösteriler sergilendi. Heyet daha sonra okulu gezdi.

 

MERKEZ YÖNETİM KURULUMUZDAN AÇIKLAMA!

Kamuoyuna, Ülke ekonomisi ve sanayisi için atfettiği  büyüklük ve anlamı yanı sıra Tüpraş'ı, bugünlere getiren endüstriyel ilişkiler özel örnekliğinin,  bir paydası ve parçası olarak gurur duyduğumuzu, her zaman açıkça ifade etmekteyiz. Bugüne kadar 11 toplu iş sözleşmesi müzakeresi yapılmış ve bunlardan  8 oturumda her hangi bir maddede mutabakat sağlanmamış olmasına rağmen,   Petrol-İş Sendikası 70 yıla yaklaşan mücadele geleneği ve endüstriyel ilişkilerdeki düzenley...
devamı