• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

Genel Başkanımız Standard Profil Ege İşyerindeki Üyelerimizle Bir Araya Geldi

Genel Başkanımız Ali Ufuk Yaşar örgütlenme çalışması başarıyla tamamlanan Standard Profil Ege işyerindeki üyelerimizi ziyaret ederek çoşkularını paylaştı.

31.07.2019

Düzce Şubemizin örgütlenme çalışmalarını başarıyla tamamladığı Standard Profil Ege işyerinde toplu iş sözleşmesi 19 Temmuz 2019 tarihinde imzalandı Sözleşmenin imzalanmasının ardından 26 Temmuz 2019 tarihinde Genel Başkanımız Ali Ufuk Yaşar üyelerimizin sevinci ve coşkusunu paylaşmak için Manisa'ya giderek üyelerimizle bir araya geldi. Genel Başkanımıza bu ziyaretinde Düzce Şube Yöneticilerimiz ve örgütlenme çalışmasında emeği geçen temsilcilerimiz eşlik etti.

 

 

Genel Kurulumuz 31 Ağustos-1 Eylül'de Toplanıyor

Türkiye Petrol Kimya Lastik İşçileri Sendikasının (Petrol-İş) 28.Olağan Genel Kurulu 31 Ağustos - 1 Eylül 2019 Cumartesi ve Pazar günleri saat 09.00-18.00 saatleri arasında sendikamızın Altunizade Mah. Kuşbakışı Cad. No:23 Üsküdar İstanbul adresinde aşağıdaki yazılı gündem ile toplanacaktır. Bu toplantıda yeterli çoğunluk sağlanamadığı taktirde ikinci toplantı 07-08 Eylül 2019 tarihlerinde aynı saatte ve yerde aynı gündem ile yapılacaktır. Delegelere ve ilgililere duyurulur. Petrol-İş Send...
devamı