• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

Genel Başkanımız Standard Profil Ege İşyerindeki Üyelerimizle Bir Araya Geldi

Genel Başkanımız Ali Ufuk Yaşar örgütlenme çalışması başarıyla tamamlanan Standard Profil Ege işyerindeki üyelerimizi ziyaret ederek çoşkularını paylaştı.

31.07.2019

Düzce Şubemizin örgütlenme çalışmalarını başarıyla tamamladığı Standard Profil Ege işyerinde toplu iş sözleşmesi 19 Temmuz 2019 tarihinde imzalandı Sözleşmenin imzalanmasının ardından 26 Temmuz 2019 tarihinde Genel Başkanımız Ali Ufuk Yaşar üyelerimizin sevinci ve coşkusunu paylaşmak için Manisa'ya giderek üyelerimizle bir araya geldi. Genel Başkanımıza bu ziyaretinde Düzce Şube Yöneticilerimiz ve örgütlenme çalışmasında emeği geçen temsilcilerimiz eşlik etti.

 

 

PANDEMİ FIRSATÇILIĞI YAPMAYIN KIDEM TAZMİNATI HAKKIMIZ KIRMIZI ÇİZGİMİZDİR

Dünya ve ülkemiz, pandemi nedeniyle olağanüstü koşullardan geçmektedir. Normalleşme adımlarının atılmaya başlanması, bu sürecin çalışma hayatında işçilere yaptığı olumsuz etkileri henüz ortadan kaldırmamıştır. Aksine normalleşme ile birlikte oluşan ortamda, bazı işverenlerin bu durumu fırsata çevirme niyetlerini ortaya koyduğuna tanık olunmaktadır. İşçilerin bazı kazanılmış haklarının geri alınması girişimlerine pandemi süreci bahane edilmektedir. Hükümetin henüz ayrıntılarını açıklamadığı İst...
devamı