• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

Genel Başkanımızdan Petlas İşyerine Ziyaret

Genel Başkanımız Ali Ufuk Yaşar Kırıkkale Temsilciler Kurulu'nun ardından Petlas işyerini ziyaret ederek üyelerimizle bir araya geldi.

06.02.2019

Genel Başkanımız Ali Ufuk Yaşar 5 Şubat Salı günü Kırıkkale Şubemize bağlı Petlas işyerini ziyaret ederek Petlas Yöneticileri ve 16/24 vardiyasındaki üyelerimizle bir araya geldi. Genel Başkanımızın fabrika gezisinin ardından Ankara Şube Başkanımız Ali Haluk Koşar  ve Genel Merkez Raportörü Yavuz Katırancı ile birlikte üyelerimizle ve temsilcilerimizle çay sohbeti yapma imkanı buldu.

 

Genel Kurulumuz 31 Ağustos-1 Eylül'de Toplanıyor

Türkiye Petrol Kimya Lastik İşçileri Sendikasının (Petrol-İş) 28.Olağan Genel Kurulu 31 Ağustos - 1 Eylül 2019 Cumartesi ve Pazar günleri saat 09.00-18.00 saatleri arasında sendikamızın Altunizade Mah. Kuşbakışı Cad. No:23 Üsküdar İstanbul adresinde aşağıdaki yazılı gündem ile toplanacaktır. Bu toplantıda yeterli çoğunluk sağlanamadığı taktirde ikinci toplantı 07-08 Eylül 2019 tarihlerinde aynı saatte ve yerde aynı gündem ile yapılacaktır. Delegelere ve ilgililere duyurulur. Petrol-İş Send...
devamı