• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

Genel Başkanımızdan Ziyaret

Genel Başkanımız Ali Ufuk Yaşar, 6 Şubat Çarşamba günü Çalışma Bakanı Yardımcısı Ahmet Erdem ve Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Fahrettin Poyraz'ı makamında ziyaret etti.

06.02.2019

Genel Başkanımız Ali Ufuk Yaşar, 6 Şubat Çarşamba günü Çalışma Bakan Yardımcısı Ahmet Erdem'i makamında ziyaret etti. Genel Başkanımız ziyaret esnasında Erdem ile Türkiye ve ülke gündemine dair değerlendirmelerde bulundu. Yaşar, Çalışma Bakan Yardımcısı Ahmet Erdem ile gerçekleştirdiği toplantının ardından Genel Müdürü Fahrettin Poyraz ile bir araya gelerek kendisine hediye takdiminde bulundu.

 

Genel Kurulumuz 31 Ağustos-1 Eylül'de Toplanıyor

Türkiye Petrol Kimya Lastik İşçileri Sendikasının (Petrol-İş) 28.Olağan Genel Kurulu 31 Ağustos - 1 Eylül 2019 Cumartesi ve Pazar günleri saat 09.00-18.00 saatleri arasında sendikamızın Altunizade Mah. Kuşbakışı Cad. No:23 Üsküdar İstanbul adresinde aşağıdaki yazılı gündem ile toplanacaktır. Bu toplantıda yeterli çoğunluk sağlanamadığı taktirde ikinci toplantı 07-08 Eylül 2019 tarihlerinde aynı saatte ve yerde aynı gündem ile yapılacaktır. Delegelere ve ilgililere duyurulur. Petrol-İş Send...
devamı