• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

GENEL MERKEZ YÖNETİCİLERİMİZ TÜRK-İŞ’TE

Petrol-İş Sendikası 28. Olağan Genel Kurulu sonrası oluşan yeni Genel Merkez Yönetimimiz 10 Eylül 2019 tarihinde Ankara’da Türk-İş’i ziyaret etti.

11.09.2019

Sendikamız Genel Merkez Yöneticilerimizden Genel Başkanımız Süleyman Akyüz, Genel Sekreterimiz Salih Akduman, Genel Örgütlenme ve Eğitim Sekreterimiz Niyazi Recepkethüda ve Genel Yönetim Sekreterimiz Ünal Akbulut 10 Eylül Salı günü, Türk-İş Genel Merkezinde Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay ile Türk-İş Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Eyüp Alemdar’ı ziyaret ettiler.

Petrol-İş 28. Olağan Genel Kurulu sonrası oluşan yeni yönetimimizin tanışma mahiyetinde yaptığı bu ziyarette, sendikamız Genel Kurulu’nda Divan Başkanlığını da yürütmüş olan Eyüp Alemdar’a bir kez daha katkılarından dolayı teşekkür edilmiş oldu.

 

GENEL BAŞKANIMIZIN 70.YIL MESAJI

Yıllar içerisinde emek mücadelesinin en köklü ve en güçlü sendikalarından biri haline gelen Petrol-İş, 70 yaşını kutluyor... Genel Başkanımız Süleyman Akyüz sendikamızın 70. kuruluş yılı sebebiyle bir mesaj yayınladı. Genel Başkanımızın mesajına aşağıda bulunan linkten ulaşabilirsiniz. [video:https://youtu.be/7kQu_PWOraA] ...
devamı