• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

Genel merkezimiz tarafından kadın sağlığı kampanyası başlatıldı

Genel Merkezimiz tarafından başlatılan “Kadın Sağlığı Kampanyası” çerçevesinde verilecek olan “Kadın Üreme Sağlığı” Semineri 25 Mart 2006 Cumartesi günü saat 14.00’te Şubemiz 5. kat Konferans Salonunda yapılacaktır.
21.03.2006

Genel merkezimiz tarafından başlatılan “Kadın Sağlığı Kampanyası” çerçevesinde verilecek olan “Kadın Üreme Sağlığı” semineri 25 Mart 2006 Cumartesi günü saat 14.00’te Şubemiz 5. kat Konferans Salonunda yapılacaktır. Seminer Kadın üyelerimize ve erkek üyelerimizin eşlerine yönelik olacaktır.Tüm işçi ve kamu emekçileri sendikalarının, siyasi partilerin, derneklerin ve benzeri örgütlerin kadın sorunlarına yönelik organları ile bölgemizde kurulu kadın örgütlerinin seminere katılımı bizi onurlandıracaktır. Kamuoyuna duyurulur.

Saygılarımızla,
Petrol-İş Sendikası Ankara Şubesi Yönetim Kurulu Adına
Mustafa ÖZGEN Başkan

PETROL-İŞ SENDİKASI ANKARA ŞUBESİKADIN SAĞLIĞI SÖYLEŞİLERİ

KONU : Kadının Üreme SağlığıSÜRE : 180 DakikaTARİH: 25 Mart 2006SAAT: 14.00YER: Petrol-İş Ankara Şube 5. Kat Konferans SalonuADRES : Adakale Sokak No:6 Yenişehir/AnkaraKATILIMCILAR:Melek ERGİN : İ.Ü Tıp Fak. Kadın ve Çocuk Sağlığı Eğitim ve Araştırma Birimi HemşiresiAyşe Köybaşıoğlu GÜNGÖR: İnsan Sağlığı ve Eğitim Vakfı (İNSEV) EğitimcisiPetrol-İş Kadın Dergisi