• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

İstanbul 2 No'lu Şubesine bağlı Mutlu Akü İşyeri'nde Sendikal Eğitim

01.12.2014

İstanbul 2 Nolu Şubesi kapsamında olan Mutlu Akü işyeri üyelerimizin yoğun katılımı ile eğitim toplantısı gerçekleşti. Toplantıya Petrol-İş Genel Sekreteri Ali Ufuk Yaşar, İstanbul 2 Nolu Şube Başkanı Niyazi Recepkethüda, Başkan Yardımcısı Fatih Pat ile Mutlu Akü İşyeri temsilcileri katıldı.

Açış konuşmalarının ardından sendika Eğitim Uzmanı Erhan Kaplan tarafından üyelere 2 saat boyunca eğitim verildi.

Eğitimin ardından bir konuşma yapan İstanbul 2 No'lu Şube Başkanı Niyazi Recepkethüda eğitimlerin yoğun katılımlı ve beraberlik içerisinde geçmesinden dolayı işçilere teşekkürlerini sunarken yeni bir toplu sözleşme dönemine giren Mutlu Akü işyeri için ayrıca bir toplantı yapılacağını duyurdu.

 

ÜRETİMDEKİ MİLYONLARCA EMEKÇİ KORUNMALI GEREKLİ ÖNLEMLER ALINMALIDIR

Dünyayı olduğu gibi ülkemizi de etkileyen Korona Virüs salgını, giderek toplumsal ve ekonomik sonuçları ağırlaşan büyük bir sorun haline gelmektedir. Bu salgına karşı, devletin tüm kurum ve kuruluşlarını seferber etmesi, halkımızın da bu seferberliğe katılması ve dayanışma içerisinde olması zorunludur. Nitekim bu bilinçle, ülkemizde Korona Virüs vakasının tespit edildiği 10 Mart gününden itibaren başta sağlıkçılarımız olmak üzere yoğun bir çaba göstermekte, devlet kamu sektöründe bazı önlemler ...
devamı