• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

KAMU KOORDİNASYON KURULU TOPLANDI

Genel Başkanımız Ali Ufuk Yaşar 6 Şubat Çarşamba günü Türk-İş Genel Merkezi'nde yapılan 2019-2021 dönemi için bağıtlanacak Kamu Kesimi Toplu İş Sözleşmeleri hazırlık toplantısına katıldı.

07.02.2019

Genel Başkanımız Ali Ufuk Yaşar  Kırşehir'deki yapılan Temsilciler Kurulu toplantısının ardından, süresi  2019 yılında sona erecek Kamu Kesimi Toplu İş Sözleşmelerini değerlendirilmek üzere TÜRK-İŞ Genel Merkezi'nde gerçekleştirilen Kamu Koordinasyon Kurulu toplantısına katıldı. Toplantıda Kamu Kesimi Toplu İş Sözleşmeleri Koordinasyon Kurulu üyesi sendika Genel Başkanları ve Türk-İş Yönetim Kurulu Üyeleri yer aldı.

 

Genel Kurulumuz 31 Ağustos-1 Eylül'de Toplanıyor

Türkiye Petrol Kimya Lastik İşçileri Sendikasının (Petrol-İş) 28.Olağan Genel Kurulu 31 Ağustos - 1 Eylül 2019 Cumartesi ve Pazar günleri saat 09.00-18.00 saatleri arasında sendikamızın Altunizade Mah. Kuşbakışı Cad. No:23 Üsküdar İstanbul adresinde aşağıdaki yazılı gündem ile toplanacaktır. Bu toplantıda yeterli çoğunluk sağlanamadığı taktirde ikinci toplantı 07-08 Eylül 2019 tarihlerinde aynı saatte ve yerde aynı gündem ile yapılacaktır. Delegelere ve ilgililere duyurulur. Petrol-İş Send...
devamı