• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

Merkez Yöneticilerimiz TPI İşyerini Ziyaret Etti

Merkez Yöneticilerimiz 11 Kasım Pazartesi günü TPI’da çalışan üyelerimizle biraraya geldiler.

12.11.2019

Genel Başkanımız Süleyman Akyüz, Genel Sekreterimiz Salih Akduman ve Genel Yönetim Sekreterimiz Ünal Akbulut, İzmir Şubemizde örgütlü Menemen’de kurulu TPI  fabrikamızı ziyaret ettiler.

Genel Başkanımız üyelerimizle yaptığı çok verimli ve soru-cevaplarla dolu görüşmesinde yeni döneme dair Petrol-İş’in izleyeceği politikaları anlattı. Yeni dönemde Petrol-İş’in ana hedefinin tüm üyelerimiz arasında birliğin beraberliğin ve dayanışmanın güçlendirilmesi olacağını bir kez daha vurguladı.

Genel Merkez Yöneticilerimiz daha sonra TPI A.Ş. Menemen işyeri yöneticileri ile işyeri ve çalışanların durumu hakkında değerlendirmelerde bulundular.

Şube Başkanımız Orhan Zengin, şube yöneticilerimiz ve temsilcilerimiz üyelerimiz adına merkez yönetim kurulumuza bu ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini iletti.

 

ÜRETİMDEKİ MİLYONLARCA EMEKÇİ KORUNMALI GEREKLİ ÖNLEMLER ALINMALIDIR

Dünyayı olduğu gibi ülkemizi de etkileyen Korona Virüs salgını, giderek toplumsal ve ekonomik sonuçları ağırlaşan büyük bir sorun haline gelmektedir. Bu salgına karşı, devletin tüm kurum ve kuruluşlarını seferber etmesi, halkımızın da bu seferberliğe katılması ve dayanışma içerisinde olması zorunludur. Nitekim bu bilinçle, ülkemizde Korona Virüs vakasının tespit edildiği 10 Mart gününden itibaren başta sağlıkçılarımız olmak üzere yoğun bir çaba göstermekte, devlet kamu sektöründe bazı önlemler ...
devamı