• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

EĞİTİM

Petlas'ta Yoğun Katılımlı Yeni Üye Eğitimi

Kırıkkale Şubemize bağlı olan Petlas işyerinde “Yeni Üye Eğitimi” gerçekleşti. Eğitim programının açılışını Genel Sekreterimiz Ahmet Kabaca ve Genel Örgütlenme ve Eğitim Sekreterimiz Mustafa Mesut Tekik yaptı.

08.02.2017

Kırıkkale Şubemizin kapsamında bulunan Petlas işyerinde yeni üyelerimize 7 Şubat Salı günü 150 üyemize, yeni üye eğitimi verildi. Genel Sekreterimiz Ahmet Kabaca ve Genel Örgütlenme ve Eğitim Sekreterimiz Mustafa Mesut Tekik’in açılış yaptığı eğitim programında Kırıkkale Şube Başkanımız Recep Sefer, Şube Başkan Yardımcılarımız Murat Kaya ve Cevdet Karabıyık da yer aldı.

Petrol-İş Sendikası Eğitim Uzmanı Erhan Kaplan tarafından verilen eğitime işçilerin ilgisi yoğun oldu.

 

ÜRETİMDEKİ MİLYONLARCA EMEKÇİ KORUNMALI GEREKLİ ÖNLEMLER ALINMALIDIR

Dünyayı olduğu gibi ülkemizi de etkileyen Korona Virüs salgını, giderek toplumsal ve ekonomik sonuçları ağırlaşan büyük bir sorun haline gelmektedir. Bu salgına karşı, devletin tüm kurum ve kuruluşlarını seferber etmesi, halkımızın da bu seferberliğe katılması ve dayanışma içerisinde olması zorunludur. Nitekim bu bilinçle, ülkemizde Korona Virüs vakasının tespit edildiği 10 Mart gününden itibaren başta sağlıkçılarımız olmak üzere yoğun bir çaba göstermekte, devlet kamu sektöründe bazı önlemler ...
devamı