• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

EĞİTİM

Petlas'ta Yoğun Katılımlı Yeni Üye Eğitimi

Kırıkkale Şubemize bağlı olan Petlas işyerinde “Yeni Üye Eğitimi” gerçekleşti. Eğitim programının açılışını Genel Sekreterimiz Ahmet Kabaca ve Genel Örgütlenme ve Eğitim Sekreterimiz Mustafa Mesut Tekik yaptı.

08.02.2017

Kırıkkale Şubemizin kapsamında bulunan Petlas işyerinde yeni üyelerimize 7 Şubat Salı günü 150 üyemize, yeni üye eğitimi verildi. Genel Sekreterimiz Ahmet Kabaca ve Genel Örgütlenme ve Eğitim Sekreterimiz Mustafa Mesut Tekik’in açılış yaptığı eğitim programında Kırıkkale Şube Başkanımız Recep Sefer, Şube Başkan Yardımcılarımız Murat Kaya ve Cevdet Karabıyık da yer aldı.

Petrol-İş Sendikası Eğitim Uzmanı Erhan Kaplan tarafından verilen eğitime işçilerin ilgisi yoğun oldu.

 

Genel Kurulumuz 31 Ağustos-1 Eylül'de Toplanıyor

Türkiye Petrol Kimya Lastik İşçileri Sendikasının (Petrol-İş) 28.Olağan Genel Kurulu 31 Ağustos - 1 Eylül 2019 Cumartesi ve Pazar günleri saat 09.00-18.00 saatleri arasında sendikamızın Altunizade Mah. Kuşbakışı Cad. No:23 Üsküdar İstanbul adresinde aşağıdaki yazılı gündem ile toplanacaktır. Bu toplantıda yeterli çoğunluk sağlanamadığı taktirde ikinci toplantı 07-08 Eylül 2019 tarihlerinde aynı saatte ve yerde aynı gündem ile yapılacaktır. Delegelere ve ilgililere duyurulur. Petrol-İş Send...
devamı