• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

Polimer’de TİS İmzalandı

Polimer’de yeni dönem Toplu İş Sözleşmesi 6 Mayıs Pazartesi günü genel merkezimizde imzalandı.

08.05.2019

6 Mayıs Pazartesi gecesi uzun süren görüşmelerin ardından İstanbul 1 Nolu Şubemize bağlı olan Polimer işyeri için toplu iş sözleşmesi imzalandı. İmzalanan sözleşmenin üyelerimize hayırlı olmasını dileriz.

Toplu iş sözleşmesinin imzalanmasının ardından İstanbul 1 Nolu Şube Başkanımız Ahmet Baranlı ve şube yöneticilerimiz  bilgilendirme yapmak üzere Polimer işyerine gittiler. Davul zurna ile karşılanan şube yöneticilerimize Polimer işçileri sözleşmeden duydukları memnuniyeti ilettiler. Burada bir konuşma yapan Şube Başkanımız Ahmet Baranlı sözleşme ile ilgili ayrıntılı açıklamalarda bulundu.

 

 

MERKEZ YÖNETİM KURULUMUZDAN AÇIKLAMA!

Kamuoyuna, Ülke ekonomisi ve sanayisi için atfettiği  büyüklük ve anlamı yanı sıra Tüpraş'ı, bugünlere getiren endüstriyel ilişkiler özel örnekliğinin,  bir paydası ve parçası olarak gurur duyduğumuzu, her zaman açıkça ifade etmekteyiz. Bugüne kadar 11 toplu iş sözleşmesi müzakeresi yapılmış ve bunlardan  8 oturumda her hangi bir maddede mutabakat sağlanmamış olmasına rağmen,   Petrol-İş Sendikası 70 yıla yaklaşan mücadele geleneği ve endüstriyel ilişkilerdeki düzenley...
devamı