• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

Polimer’de TİS İmzalandı

Polimer’de yeni dönem Toplu İş Sözleşmesi 6 Mayıs Pazartesi günü genel merkezimizde imzalandı.

08.05.2019

6 Mayıs Pazartesi gecesi uzun süren görüşmelerin ardından İstanbul 1 Nolu Şubemize bağlı olan Polimer işyeri için toplu iş sözleşmesi imzalandı. İmzalanan sözleşmenin üyelerimize hayırlı olmasını dileriz.

Toplu iş sözleşmesinin imzalanmasının ardından İstanbul 1 Nolu Şube Başkanımız Ahmet Baranlı ve şube yöneticilerimiz  bilgilendirme yapmak üzere Polimer işyerine gittiler. Davul zurna ile karşılanan şube yöneticilerimize Polimer işçileri sözleşmeden duydukları memnuniyeti ilettiler. Burada bir konuşma yapan Şube Başkanımız Ahmet Baranlı sözleşme ile ilgili ayrıntılı açıklamalarda bulundu.

 

 

Genel Kurulumuz 31 Ağustos-1 Eylül'de Toplanıyor

Türkiye Petrol Kimya Lastik İşçileri Sendikasının (Petrol-İş) 28.Olağan Genel Kurulu 31 Ağustos - 1 Eylül 2019 Cumartesi ve Pazar günleri saat 09.00-18.00 saatleri arasında sendikamızın Altunizade Mah. Kuşbakışı Cad. No:23 Üsküdar İstanbul adresinde aşağıdaki yazılı gündem ile toplanacaktır. Bu toplantıda yeterli çoğunluk sağlanamadığı taktirde ikinci toplantı 07-08 Eylül 2019 tarihlerinde aynı saatte ve yerde aynı gündem ile yapılacaktır. Delegelere ve ilgililere duyurulur. Petrol-İş Send...
devamı