• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

Recticel’de Sözleşme Görüşmeleri Başlıyor

İstanbul 2 Nolu Şubemizin çalışmaları doğrultusunda örgütlediğimiz çok uluslu firma olan Recticel’de toplu iş sözleşme görüşmeleri başlıyor.

20.06.2019

Petrol-İş Sendikası’nın uzun süreden beri örgütlenme çalışması yürüttüğü ve nihai safhaya varmak üzere olduğu Belçika merkezli çok uluslu Recticel firmasının yetkilileri ile toplu iş sözleşmesi görüşmelerini başlatmak üzere ön protokol imzalandı.  25 Haziran Salı günü Recticel işverneliği ile Toplu iş sözleşme görüşmelerine başlanacaktır. Tüm üyelerimize hayırlı olmasını diliyoruz.

 

Genel Kurulumuz 31 Ağustos-1 Eylül'de Toplanıyor

Türkiye Petrol Kimya Lastik İşçileri Sendikasının (Petrol-İş) 28.Olağan Genel Kurulu 31 Ağustos - 1 Eylül 2019 Cumartesi ve Pazar günleri saat 09.00-18.00 saatleri arasında sendikamızın Altunizade Mah. Kuşbakışı Cad. No:23 Üsküdar İstanbul adresinde aşağıdaki yazılı gündem ile toplanacaktır. Bu toplantıda yeterli çoğunluk sağlanamadığı taktirde ikinci toplantı 07-08 Eylül 2019 tarihlerinde aynı saatte ve yerde aynı gündem ile yapılacaktır. Delegelere ve ilgililere duyurulur. Petrol-İş Send...
devamı