• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

Medyada Türk-İş Genel Kurulu

Sendikal Güç Birliği Platformu adayı Mustafa Öztaşkın

Sendikamız Genel Başkanı Mustafa Öztaşkın'ın Türk-İş Genel Başkanlığına adaylığı ile ilgili Cumhuriyet gazetesinde bugün çıkan "Sendikal Güç Birliği Platformu adayı Mustafa Öztaşkın" başlıklı haberi yayımlıyoruz.

CUMHURİYET GAZETESİ
03.12.2011

ANKARA (Cumhuriyet Bürosu) - Sendikal Güç Birliği Platformu, Türk-İş Genel Başkanlığı için adaylarının Petrol-İş Sendikası Genel Başkanı Mustafa Öztaşkın olduğunu açıkladı. Öztaşkın dışındaki yönetim kurulu adaylarının isimleri ise 6 Aralık Salı günü duyurulacak.

8-11 Aralık 2011 tarihlerinde yeni yönetimini seçmek üzere Ankara’da toplanacak Türk-İş Genel Kurulu’nun emek hareketinin geleceği adına “tarihi bir dönemeç olmaya aday” olduğuna dikkat çekilen platform, açıklamasında, “Türk-İş değişecek, Türkiye değişecek” ifadelerine yer verdi.

 

GENEL BAŞKANIMIZIN 70.YIL MESAJI

Yıllar içerisinde emek mücadelesinin en köklü ve en güçlü sendikalarından biri haline gelen Petrol-İş, 70 yaşını kutluyor... Genel Başkanımız Süleyman Akyüz sendikamızın 70. kuruluş yılı sebebiyle bir mesaj yayınladı. Genel Başkanımızın mesajına aşağıda bulunan linkten ulaşabilirsiniz. [video:https://youtu.be/7kQu_PWOraA] ...
devamı