• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

Trakya Şubemize Bağlı Zentiva İşyerinde Yeni Üye Eğitimi

Trakya Şubemizin örgütlü olduğu Zentiva işyerinde çalışan yeni üyelerimize Genel Sekreterimiz Ahmet Kabaca, Genel Mali Sekreterimiz Turgut Düşova, Genel Örgütlenme ve Eğitim Sekreterimiz Mustafa Mesut Tekik’in katılımlarıyla Yeni Üye Eğitimi yapıldı.

25.12.2017

24 Aralık Pazar günü Trakya Şubemize bağlı olan Zentiva işyerinde çalışan yeni üyelerimize sendikamız Eğitim Uzmanı Erhan Kaplan tarafından sendikal eğitim verildi. Elli yeni üyemize yapılan eğitime genel merkez yöneticilerimizden Genel Sekreterimiz Ahmet Kabaca, Genel Mali Sekreterimiz Turgut Düşova, Genel Örgütlenme ve Eğitim Sekreterimiz Mustafa Mesut Tekik de katıldı.

Genel Merkez Yöneticilerimiz, Trakya Şube Başkanımız Ercan Yavuz ve Başkan Yardımcılarımız Ümit Ormancı ve Mehmet Kaya’nın da yer aldığı eğitimde sendikal gündem değerlendirildi.

 

Genel Kurulumuz 31 Ağustos-1 Eylül'de Toplanıyor

Türkiye Petrol Kimya Lastik İşçileri Sendikasının (Petrol-İş) 28.Olağan Genel Kurulu 31 Ağustos - 1 Eylül 2019 Cumartesi ve Pazar günleri saat 09.00-18.00 saatleri arasında sendikamızın Altunizade Mah. Kuşbakışı Cad. No:23 Üsküdar İstanbul adresinde aşağıdaki yazılı gündem ile toplanacaktır. Bu toplantıda yeterli çoğunluk sağlanamadığı taktirde ikinci toplantı 07-08 Eylül 2019 tarihlerinde aynı saatte ve yerde aynı gündem ile yapılacaktır. Delegelere ve ilgililere duyurulur. Petrol-İş Send...
devamı