• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

Trakya Şubemize Bağlı Zentiva İşyerinde Yeni Üye Eğitimi

Trakya Şubemizin örgütlü olduğu Zentiva işyerinde çalışan yeni üyelerimize Genel Sekreterimiz Ahmet Kabaca, Genel Mali Sekreterimiz Turgut Düşova, Genel Örgütlenme ve Eğitim Sekreterimiz Mustafa Mesut Tekik’in katılımlarıyla Yeni Üye Eğitimi yapıldı.

25.12.2017

24 Aralık Pazar günü Trakya Şubemize bağlı olan Zentiva işyerinde çalışan yeni üyelerimize sendikamız Eğitim Uzmanı Erhan Kaplan tarafından sendikal eğitim verildi. Elli yeni üyemize yapılan eğitime genel merkez yöneticilerimizden Genel Sekreterimiz Ahmet Kabaca, Genel Mali Sekreterimiz Turgut Düşova, Genel Örgütlenme ve Eğitim Sekreterimiz Mustafa Mesut Tekik de katıldı.

Genel Merkez Yöneticilerimiz, Trakya Şube Başkanımız Ercan Yavuz ve Başkan Yardımcılarımız Ümit Ormancı ve Mehmet Kaya’nın da yer aldığı eğitimde sendikal gündem değerlendirildi.

 

ÜRETİMDEKİ MİLYONLARCA EMEKÇİ KORUNMALI GEREKLİ ÖNLEMLER ALINMALIDIR

Dünyayı olduğu gibi ülkemizi de etkileyen Korona Virüs salgını, giderek toplumsal ve ekonomik sonuçları ağırlaşan büyük bir sorun haline gelmektedir. Bu salgına karşı, devletin tüm kurum ve kuruluşlarını seferber etmesi, halkımızın da bu seferberliğe katılması ve dayanışma içerisinde olması zorunludur. Nitekim bu bilinçle, ülkemizde Korona Virüs vakasının tespit edildiği 10 Mart gününden itibaren başta sağlıkçılarımız olmak üzere yoğun bir çaba göstermekte, devlet kamu sektöründe bazı önlemler ...
devamı