• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

Trakya Şubemize Bağlı Zentiva İşyerinde Yeni Üye Eğitimi

Trakya Şubemizin örgütlü olduğu Zentiva işyerinde çalışan yeni üyelerimize Genel Sekreterimiz Ahmet Kabaca, Genel Mali Sekreterimiz Turgut Düşova, Genel Örgütlenme ve Eğitim Sekreterimiz Mustafa Mesut Tekik’in katılımlarıyla Yeni Üye Eğitimi yapıldı.

25.12.2017

24 Aralık Pazar günü Trakya Şubemize bağlı olan Zentiva işyerinde çalışan yeni üyelerimize sendikamız Eğitim Uzmanı Erhan Kaplan tarafından sendikal eğitim verildi. Elli yeni üyemize yapılan eğitime genel merkez yöneticilerimizden Genel Sekreterimiz Ahmet Kabaca, Genel Mali Sekreterimiz Turgut Düşova, Genel Örgütlenme ve Eğitim Sekreterimiz Mustafa Mesut Tekik de katıldı.

Genel Merkez Yöneticilerimiz, Trakya Şube Başkanımız Ercan Yavuz ve Başkan Yardımcılarımız Ümit Ormancı ve Mehmet Kaya’nın da yer aldığı eğitimde sendikal gündem değerlendirildi.

 

GENEL BAŞKANIMIZIN 70.YIL MESAJI

Yıllar içerisinde emek mücadelesinin en köklü ve en güçlü sendikalarından biri haline gelen Petrol-İş, 70 yaşını kutluyor... Genel Başkanımız Süleyman Akyüz sendikamızın 70. kuruluş yılı sebebiyle bir mesaj yayınladı. Genel Başkanımızın mesajına aşağıda bulunan linkten ulaşabilirsiniz. [video:https://youtu.be/7kQu_PWOraA] ...
devamı