• industriAll global
  • industriAll europe
  • Retun See
  • Petrol-İş Kadın Dergisi
Belgesel: Petrol-İş Tarihi

Vibracoustic İşvereninden Genel Başkanımıza Ziyaret

Sendikamız 28. Olağan Genel Kurulunda Genel Başkanlık görevine seçilen Süleyman Akyüz’e yeni görevinde başarı dilemek ve işyeri sorunları ile alakalı görüşmek üzere örgütlü olduğumuz Vibracoustic işyeri yöneticileri genel merkezimi ziyaret ettiler.

13.11.2019

13 Kasım 2019 tarihinde Bursa Şubemizin örgütlü bulunduğu Vibracoustic işyeri Genel Müdürü Thomas Engel, Fabrika Müdürü Burkay Güney, İnsan Kaynakları Müdürü İlker Yılmazgül, sendikamız Genel Merkezini ziyaret ederek Genel Başkanımıza yeni görevlerinde başarılar dilediler. Ziyaret esnasında Genel Başkanımıza Genel Mali Sekreterimiz Erhan Yakışan ve Genel Örgütlenme Ve Eğitim Sekreterimiz Niyazi Recepkethüda eşlik etti.

 

PANDEMİ FIRSATÇILIĞI YAPMAYIN KIDEM TAZMİNATI HAKKIMIZ KIRMIZI ÇİZGİMİZDİR

Dünya ve ülkemiz, pandemi nedeniyle olağanüstü koşullardan geçmektedir. Normalleşme adımlarının atılmaya başlanması, bu sürecin çalışma hayatında işçilere yaptığı olumsuz etkileri henüz ortadan kaldırmamıştır. Aksine normalleşme ile birlikte oluşan ortamda, bazı işverenlerin bu durumu fırsata çevirme niyetlerini ortaya koyduğuna tanık olunmaktadır. İşçilerin bazı kazanılmış haklarının geri alınması girişimlerine pandemi süreci bahane edilmektedir. Hükümetin henüz ayrıntılarını açıklamadığı İst...
devamı